| anonimathebest a întrebat:

Ce insecta de companie sa-mi iau?

11 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu exsista asa ceva. Sper ca glumesti... laughing

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

O insecta de companie? Poti eventual o albina sau mai bine zis un roi...

| saria a răspuns:

Mantis religiosa, eu am avut dar am lasat-o libera dupa un timp.
sau incearca un scorpion, succes

| FrozEenSoul a răspuns:

O pe*la roz din fier cu luminitewinking, fetele o sa iti adore insectawinking

| noink a răspuns:

Eu zic sa iti iei 2 buburuze, ma rog...rezista mai mult intr-un borcan.Sau ceea ce iti recomand e sa cauti un licurici.Sunt foarte draguti si lumineaza noaptea

| Eღilia62 a răspuns:

Un purice sau un paduche.

| francesca89 a răspuns:

Eu am paduchi, sunt tare jucausi. vrei si tu?

| FesCuDungi a răspuns:

O calugarita ninja laughing

| Famelia11 a răspuns:

O musca... si iti zic si cum o iei. deci. cand se pune pe masa sau pe ceva plat o lovesti cu o muscaritarolling on the floor) si o pui in borcan si gatarolling on the floor. sau daca nu ia-ti o rama din pamant sau un vierme din marrolling on the floor)

| BlaBlaa a răspuns:

Nu te spala pentru cateva zile si sigur te vei pricopsi cu muuuulte insecte de companiewinking

| razvann232 a răspuns:

Insecta glumesti?