| Titii a întrebat:

Heloo!

vreau si eu niste statusuri frumoase pentru fete blonde.happy

dar amm nevoie foarte repede

fundita la cele mai cool:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul
Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut. sa-mi tsina de urat.
I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
Let me feel it, i wanna touch your skin. let me kiss it, i wanna taste the sin
Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!
Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!

Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.

Daca baietii erau atat de folositori pe cat se cred, nu erau lesbienele.

Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.

Nu te deranja sa-mi scrii daca n-ai buletin! Nu ma complic cu minori.

Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!

Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?

Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!

Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!
Te mai suporti? Eu nu te mai suport! rolling on the floor
Oh doamne, iar tu?

Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!

Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!

Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor

Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?

Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus botu la mine si ai ascultat ce am zis nu ti-ai dat seama ca sunt fitoasa acum a venit timpul sa mai zic asa hai pa-pa:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o viata n-ar fi de ajuns

Sa mai repar tot ce tu ai distrus

Nici o viata nu cred ca ar ajunge

Sa imi opreaasca lacrima ce curge

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| D0i0n33 a răspuns:

Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.winking

[*] M`ai Inselat? … Asta e Esti Baiat [*]
[*] M`ai Mintit? … Am Trecut Cu Vederea [*]
[*] M`ai Jignit? … Se Mai Intampla [*]
[*] M`ai Vandut? … te-am Dat Dreaq`! [*]