| MaDyXa a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre fete blonde frumoase etc. Cele mai bune primesc funda pliz:X

Răspuns Câştigător
| Roooxy a răspuns:

Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!

Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.

Daca baietii erau atat de folositori pe cat se cred, nu erau lesbienele.

Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.

Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.

Nu te deranja sa-mi scrii daca n-ai buletin! Nu ma complic cu minori.

Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar

Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge

Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal

După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu

Let me feel it, i wanna touch your skin. let me kiss it, i wanna taste the sin

Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC.

Se poarta alb se poarta verde se poarta iar fetele blonde!

Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.

Dulce si fina ca papusa din vitrina.

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Georgiana_6614 a răspuns:

" Si tu poti fi raNit De o fata! Nu uita ca si baieti plang cateOdata.

| Curtui_Adina_1980 a răspuns:

Poza cu blonda cu par mare cu spatele