| Munteanu_Gabriela_1997 a întrebat:

Heloooo, am nevoie de putin ajutor in lgatura cu organizarea unui bal de clasa a 9-a, Balul Bobocilor

5 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu vei fii singura atunci cand vei incepe pregatirea baluluihappy, dirigintele te va indruma si iti va spune ce ar trebui sa faci si de unde sa incepi plus ca nu vei fii singura, cred ca si colegii tai si altii din alte clase vor avea ceva de facut.

| Munteanu_Gabriela_1997 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Dirigintii nu se baga in asa ceva happy

| Cσcσ a răspuns:

Hei!
Si cam cum te-am putea ajuta?

| Munteanu_Gabriela_1997 explică (pentru Cσcσ):

Am nevoie de niste idei pentru probe si mai ales pentru proba surpriza

| Cσcσ a răspuns (pentru Munteanu_Gabriela_1997):

Tin minte ca la noi au fost probe ca astea:
-participantii trebuiau sa citeasca o propozitie dintr-o carte tinand o felie de lamaie in gura.
-o proba de cultura generala in care li se puneau diferite intrebari.
-o proba de talente in care fiecare concurent isi arata talentul. Unul poate canta, altul danseaza, si tot asa.
http://www.divahair.ro/timp_liber/probe_pentru_balul_bobocilor