| georgianageoo a întrebat:

Help! sad

Deci. am in clasa un baiat tare dragut. La inceput nu mi-a placut deloc de el, aproape daca schimbam doua vorbe. Dar, acum cateva zile s-a asezat in banca cu mine deoarece eu eram singura. M'a intrebat tot felul de lucruri, sigur i'am raspuns la ele. Dar ceva m'a facut sa il plac, chiar nu inteleg; nu stiu cum s-a intamplat. Mi'e teama sa nu ma indragostesc, ceea ce nu vreaustraight face. Nu stiu ce sa fac, ajutati-ma! puppy dog eyes

1 răspuns:
| Definitie a răspuns:

Da-i cu flit. Crede-ma ca nu-i a buna adica relatiile intre colegi. Nu sunt deloc bune.