| didik15 a întrebat:

Help me! mama vrea sa ma duca sa imi faca raze la plamani si mie imi e teama sa nu afle ca fumez.nu sunt o fumatoare inraita fumez destul de rar dar azi am fumat 4 tigari si maine trebuie sa ma duc sa imi fac razele. Ce sfaturi imi dati? ii pot spune ca nu fumez dar stau foarte mult cu kei care fumeaza? oare merge? dau fundiza celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Da merge, te dai drept fumator pasiv, dar eu te-as sfatui sa NU MAI FUMEZI. daca fumezi nu inseamna ca esti mai shmecher, cool, cei din anturajul tau care fumeaza nu sunt mai "marfa", si nu te considera nimeni cool daca ai o tigara in gura. vrei sa ajungi sa dai 5-6 milioane pe luna doar pe tigari? sa ai dintii negri? sa ai cosuri? sa puti numai a tigari? si la 30 de ani sa tusesti ca dracu? think about it