| IrinaChirita a întrebat:

daca fumez de doi ani...dar nu am fumat tot timpul,adica fumam la câteva săptămâni distanta 2, 3 tigari (am fumat mai mult in vara,in fiecare seara cate 3, 4 tigari).....si ai mei vor sa mă duca la raze la plămâni pentru analize.....intrebarea mea este daca se vede fumul din plămâni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se vede nimic, din pacate. Daca s-ar vedea mai devreme nu ar mai fi atatea cancere la plamani.

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Plamanii se fac negri mai tarziu.
Acum ca esti in crestere sunt doar ceva mai mici decat normal, dar stai linistit nu esti atlet de performanta sa ai nevoie de ei.

| CVane a răspuns:

O sa se vada.

| Mr14Anonim a răspuns:

N-are treaba stai linistit, dupa multi ani se "resimt" efectele fumatului.

| gguk000 a răspuns:

Da....ai toate posibilităţile să se vadă... Sunt doi ani. Fundă