| anonim_4396 a întrebat:

Helppuppy dog eyes.Maine e ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i iausadsad, vreau ceva special, pana acum i-am mai mult cercei, bratara, lantisor, etc. vreau ceva de care sa-si aduca amintepuppy dog eyes.
Are 16 ani, e blonda, nu prea citeste, ii place rozulbig grin[nu vrea ceva tricouri sau ceva]aveti vreo ideeeeeee, AJUTOOOOOOR? dar sa nu fie super scuumppuppy dog eyes
FUNDA+VOT

2 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai,ai putea sa ii cumperi un ursulet de plus gigantlove struck,o chestie nu stiu cum sa-ti explic in care sa introduca o poza cu voi doua si sa o puna pe noptiera ca amintire,un buchet mare de trandafiri, o placa de par(in caz ca nu are), doua bilete la film pentru voi doua sau un breloc super-smecher pentru telefonul ei!winking

| Barbielifeinplastic a răspuns:

Eu i-am oferit prietenei mele un medalion de argint cu "best friends" in forma de inimioara care se putea rupe in doua, iar acum amandoua il purtam la gat si am promis ca o sa avem grija de el foarte mult timp! Stiu si eu? Cumpara ceva simbolic, ceva ce sa reprezinte prietenie voastra. Bafta:*