| Ionut2143 a întrebat:

Vine ziua prietenei mele si i-as lua ceva pachet care contine:un lantisor,o bratara, cercei si un ceas. Asa arata pachetul: http://imgur.com/lQ9PPq9

Ii ok la ceea ce m-am gandit? Mai vreau sa va intreb daca acel ceas se poate regla dupa mana ei sa nu fie prea larg, la fel si bratara?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ceasul cred ca merge daca i se scoate o margea din acea. Intreaba pe site sau unde ai vazut. Nu avem de unde sa stim daca sigur merge. E ok cadou.

| Ionut2143 explică (pentru Aasdfghj):

Deci cadoul ii ok? Initial am vrut sa ii iau doar un ceas, dar am vazut acest pachet si totusi contine mai multe

| Ciumpi35 a răspuns (pentru Ionut2143):

Cadoul e foarte frumos. O sa-i placa la nebunie. Pot sa te intreb unde l-ai gasit? Se apropie ziua unei prietene foarte buna a mea si nu am nici o idee ce sa-i cumpar.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Ionut2143):

Da, e ok.

| NoName0x0 a răspuns:

Foarte frumos! E ok cadoul!