| Lucifer97 a întrebat:

Help! SOS!
Am nevoie urgent de o solutie in lupta cu acneea!
Ce as putea incerca, sunt gata la orice numai sa ajute, please nu mai stiu ce sa fac!

999999999999999 fundite, cate vreti!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Amestecă un sfert de măr ras cu o linguriţă cu vârf de miere pentru a obţine o mască naturală şi eficientă cu efect antiacneic. Dacă mierea este foarte groasă, poţi adăugă şi puţină apă la mască ce se ţine pe faţa timp de 20 de minute.
Te pup!

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Spalate in fiecare seara si dimineata cu un gel special pentru acnee, dupa care foloseste un otner bun si o crema de fata. Ai mai putea sa mergi la farmacie si sa ii spui domnului/doamnei de acolo sa iti dea Zinerit, este foarte bun.
Bafta.

| Lucifer97 explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

3 luni am facut tot ce ai scris. Iar zinerit am inteles ca nu e eficient la orisicine, fiecare individual.

| viki16 a răspuns:

Zeama de lamaie doar pui si gata