| theBella a întrebat:

Help TPU! pentru. cine joaca lady popular, la voi merge? la mine nucrying imi da sa astept si apoi nu merge imi da sa mai scriu odata numele si parolasad si tot asa.deci? de ce nu merge oare o sa isi revina pana maine?big grin

Răspuns Câştigător
| nico286 a răspuns:

Nici la mine nu merge. sad adica la nimeni nu merge oh go on De dimineata am incercat sa intru si nu a mers dar sper ca pana maine sa pot sa intru. happy Cel mai rau imi pare de calendarul pentru Craciun. crying

1 răspuns: