| Satisfaction a întrebat:

FUNDA! la lady popular imi scriu numele si parola si dau sa ma conectez, mi se conecteaza si imi apare sa creez o domnisoara...si nu mai am puncte si bani si nu mai am nimic...please help me! ca dau funda cat mine de mare

Răspuns Câştigător
| Pryntzessyk a răspuns:

Pai iti creezi domnisoara si apoi iti apar si punctele si IQ si banii. Asa este la inceput... si eu m-am mirat cand mi s-a intamplat asa si nu am stiu ce sa fac. Dar am creeat domnisoara si apoi au aparut toate lucrurile.

7 răspunsuri:
| Kitty77 a răspuns:

Pai joci jocurile si faci bani!

| Betty a răspuns:

Nu inteleg ce vrei tu sa spui dar te pot ajuta daca vrei, da-mi userul si parola si vad ce pot sa fac...stai linistita am nevoie sa-ti fur domnisoara...

| Satisfaction explică:

Deci nu ati inteles...am lvl 7 la domnisoara. am puncte si niste bani si iq...si azi cand am vrut sa intru mi-a aparut sa-mi creez o domnisoara. daca o creez o sa-mi reapara tot ce am avut? adica haine obiecte in casa si etc?

| arianacool a răspuns (pentru Satisfaction):

Si mie misa intamplat doar pentru ca ai creeat contul pe lady popular in romana etc si tu poate ai dat in alta limba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara ii alegi ochii si buzele apoi iti arata punctele si dolarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara ii alegi ochii si buzele apoi iti arata punctele si dolarii iar apoi trebuie` sa treci nivele

| ralucuta_9259 a răspuns:

Poate ai scris gresit numele asa mi se mai intampla si mie incearca iar dar fii mai atenta big grin