| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Acum aproximativ 2 luni un baiat (de care imi pace)la scoala ma lua in brate, ma musca, imi zicea ca sunt iubita lui (desi nu eram ) le zicea tuturor ca ne sta bine impreuna si imi punea mana pe sani si pe fund(ceea ce ma deranja)si imi zicea ca am niste sani foare mari. Dupa aproximativ 2-3 saptamani a incetat si a inceput sa ii faca asa prietenei mele (bff) timp de 5 zile(ceva de genu) apoi iar a inceput sa imi faca asa mie.Nu ma mai lasa sa intru in clasa... dupa ce se suna de intrare ma tragea de mana,ma lua in brate de la spate si ma ducea intr-un colt mai retras si stateam acolo, eu nu ii ziceam sa ma lase sa plec si el nu ma lasa, iar apoi ma musca imi dadea drumul si pleca (intr-o zi mi-a lasat 6 semne pe gat).Asa imi facea si cand trebuia sa plec acasa, ma lua si stateam intr-un colt si imi zicea ca nu plec decat la ora X cand pleaca el de la scoala. Dupa ceva timp i-am spus pe fb ca imi place de el si el a zis ca sunt draguta etc.Si nu inteleg! Ce simte el pentu mine? Face asa doar la miso? Ma place? Nu inteleg nimic crying :'(

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Puisor daca ai 14 ani e ok sa fi asa credula, daca ai trecut de 18 e cam 'groasa' treaba laughing

| neutrino a răspuns:

El va probeaza pe toate cele ce ii permit acest lucru, spre bucuria si satisfactia celui mic. Nu o face la misto, ci dintr-o normala placere si, de ce nu, distractie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te place? Fetiţo, te agresează sexual. Şi nu mai e mult până te şi violează.
Trezeşte-te, tu ai spus că la fel îi face/i-a făcut şi prietenei tale.
Normal că nu te place, îi place corpul tău şi se joacă cu tine.
Deschide ochii şi vorbeşte cu unul dintre părinţii tăi, sau spune-i obsedatului să îţi dea pace. Poate odată şi odată te mânâncă de vie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca isi bate joc! Iar tu ii permiti asta!
Chiar tu ai vazut-o! Nu face asta doar cu tine, face cu mai multe fete. Un baiat serios care place o fata, cu siguranta nu se comporta ca un salbatic cu ea, iar pe urma se comporta asemanator si cu altele.
Mare greseala ca i-ai spus ce simti, pentru ca el acum se simte macho man, iar tu...jenant!

Sfatul meu este sa-l ocolesti cat se poate de mult, sa nu-i mai vorbesti, iar daca vrea sa te duca iarasi la ''colt'', spune-i serios si frumos ''inceteaza!''.
Daca-i vei accepta ''avansurile'', altfel nu stiu cum sa le numesc, vei ajunge sa suferi. Poti evita unele lucruri neplacute!

Te pup

| Hakuouki a răspuns:

Hehe...o micuta jucarie sexuala, scuze asta e un termen folosit pe aici, tipul se cam distreaza pe seama ta, dar spre bucuria ta, ii place corpul tau. Oricum ai cam picat in plasa, i-ai spus si ca il placi sigur i-a crescut orgoliul, iar aceste "placeri din colt" vor fi mai "aprobate" de acum, adica el stie ca il placi si ca ii permiti, eu zic sa discuti cu un profesor sau cu un parinte sau de ce nu, cu el si sa inchei orice relatie, dar daca si tie iti place poti continua asa.

| Waffen18 a răspuns:

Nu merita nicio relatie baiatul asta, e disperat sexual, ai facut o mare greseala ca i-ai spus ca-l placi! Daca te deranjeaza ce-ti face, de ce nu i-o spui? Acum stai si sufera

| Janetthe a răspuns:

Nu ai vazut? isi cauta victima!

| jupiter530 a răspuns:

Eu zic ca din moment te musca de gat te "pipaie" te trage separat intr-un colt te place...adica daca vroia doar sa isi bata joc cand vedea ca nu te intereseaza te lasa in pace.Eu zic ca incerci sa ii bati un apropo sa iesiti undeva, din cate vad nu e prea "moale" si se va prinde. Oricum daca baiatul a incercat cat timp pe tine nu te interesa eu zic sa ii dai o sansa.

| HarperDevil a răspuns:

Depinde de varsta... daca esti la liceu sau ceva, e probabul doar caterinca, sau ii place sa se joace cu mintea ta...mereu ar trebui sa iei in considerare cea mai putin placuta varianta.De data asta, poti sa consideri ca el isi bate joc.asa o sa fii gata pentru mai orice ^^

| LuiLulubell a răspuns:

Daca te-ar placea nu s-ar comporta asawinking