| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Am o intrebare inutila pentru mine.Cum te poti saruta? Adica stiu ca e atunci cand pur si simplu il pupi pe buze si mai e si sarutul franzuzesc pe care nu l-am practicat niciodata.Si mai e si sarutul cand se saruta cei 2 cu limba-nu stiu sa explic poate intelegeti voi.Acest sarut frantuzesc....am nelamuriri laughing.Cum se face? Imi explicati? Nu stiu deloc despre ce e vorba, vad in filme da nu imi pot da seama.As vrea sa vad cat mai multe raspunsuri posibile de la voi, un link-2-3 cat se poate de multe pentru a intelege cum te saruti asa.In primul rand vreau sa imi scrieti in detaliu ce se intampla, cum cei 2 parteneri stiu cand/cum sa il faca,si in primul rand rog seriozitate ca nu toti ne-am nascut intelepti OK? Si mai am o intrebarebig grinaca spre ex partenerul vrea sa o sarute cu limba pe partenera si ea vrea un sarut frantuzesc, cum se poate revizui o asemenea situatie? Adica de unde stiu partenerii cum sa se sarute cand stiu ambele variante de sarut? Rog seriozitate si la aceasta intrebare crying. Chiar as vrea sa ma lamuresc.Stiu ca un sarut e spontan da' nu am raspunsuri la aceste intrebare.Dau funda.happyVa multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Http://www.apropo.ro/sexpertul/french-kiss-sau-sarutul-ca-n-filme-2611538

Hey. Pentru a doua întrebare, eu zic că atunci când te săruți cu cel iubit, nu prea îți pasă cum o faci. Adică serios, cine stă și se gândește dacă să facă un french kiss sau unul cu limba? E spontan, o să vezi și tu când îți va veni rândul. Crede-mă că n-o să stai să-ți pui întrebări în acel moment. E ceva unic și frumos, care vine pe moment și din inimă.

Dacă e planificat, se strică toată treaba.

Te-am lămurit?

| GhostBehindTheDoor explică (pentru NoMusicNoLife):

Da.Iti multumesc mult.Link-ul de sus m-a ajutat enorm.Nu l-am mai gasit.Am mai citit si eu intrebarile altora legate de sarut dar nu am mai citit ce mi-ai dat tu.Mersi:*

| NoMusicNoLife a răspuns (pentru GhostBehindTheDoor):

Cu plăcere big grin

5 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Sa-ti zic..sarutul frantuzesc nu e asa..lips to lips.E cu curu', fata draga.Aia din filme nu se saruta frantuzeste..ca nu e voie.La tv nu dau asa ceva.

| GhostBehindTheDoor explică (pentru MirelaC):

Nu stiu. Dupa parerea mea ala era sarutul frantuzesc straight face.Din cate am mai vazut si pe strada....Si nu am zis ca am vazut la tv, am vazut in filme gen Twilightwinking Ti-am dat ex asta ca tot m-am uitat recent la el.

| GhostBehindTheDoor explică:

In momentul de fata e inutila pentru ca nu am prieten.