| Andwta a întrebat:

Hey All! As vrea sa-mi schimb numele pe fb pentru ca nu-mi place numele de familie. Si as vrea sa ramana Andreia, dar nu se poate si as dori sa-mi spuneti cu ce as putea completa. ( afara de Deea etc ) Fundawinking

9 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Vezi ca daca il modifici s-ar putea sa nu il mai poti modifica inapoi. Din cate stiu poti sa iti schimbi numele de un numar limitat de ori.

| Andwta explică (pentru Zaygon):

Stiu asta! Si de asta vreau sugestii de la voi happy Ca numele Burlacu hmm nu prea suna cine stie ce laughing

| Zaygon a răspuns (pentru Andwta):

La noi in oras numele asta apartine unui tip care are un ditamai hotel de 5 stele. happy

| Andwta explică (pentru Zaygon):

Si la mine este unu care ii singur ( vai de capul lui )si i se zice Burlacul laughing

| IuliaNimik12 a răspuns:

Andreea

| Mosaku a răspuns:

Nu văd niciun motiv pentru care să nu-ți apreciezi numele de familie, dar asta depinde de opinia personală. Uite niște sugestii:
Andreia sh Atât sau Andreia si Atât
Andreia Vader
Andreia :* sau Andreia happy sau Andreia

| Andwta explică (pentru Mosaku):

Sunt dragute dar nu. Faza e ca nu merge sa pui un singur nume laughing