| ALeXsSaY a întrebat:

Hey all. Stie cineva unde pot publica online proza [un site "serios"]? O sa ziceti ca la editura, ei bine nu. Am nevoie de pareri obiective inainte, si nu le pot primi decat de la necunoscuti. Va multumesc anticipat ^^

Răspuns Câştigător
| YanisMn a răspuns:

Incearca sa iti faci un blog. E cel mai sigur mod pana acum si cel mai simplu.Tu ai grija de continut si poti distribui linkul pe la prieteni, facebook etc pentru a se face cunoscut.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat