| MusicIsLife a întrebat:

Hey!

Am id-ul unui baiat din scoala.Nu stiu daca ma cunoaste...poate numai asa daca m-a vazut pe coridor.Si as vrea sa vorbesc cu el, dar nu stiu ce sa ii zic.Aveti vreo idee, dar ceva mai interesant nu sa ii zic cum ma cheama si chestii...ceva de care sa fie interesat,ca apoi sa mai vrea sa vorbeasca cu mine.:d

1 răspuns:
| NastaseAlina a răspuns:

Mah poti sa-l bagi in seama pe mass daca zici ca ai id lui sa-i zici un buna, un ce faci sa incerci sa vorbesti mai mult cu el ...sa incerci sa-i devi prietena si apoi afli daca te place ...incearca sa fi mai sociabila cu el si sa-i arati ca te intereseaza aproximativ ce-i place lui laughing)
Sper ca te-am ajutat:-)
Funda?big grin