| Anonim1640 a întrebat:

Hey! Am mai pus intrebarea asta dar nu am primit nici un raspuns concret. Mie imi place de o fata mai mica cu un an decat mine. Eu nu stiu nimic despre ea si nu stiu cum sa o abordez. Nu am vorbit cu ea pana acum. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexandraPayne a răspuns:

De obicei, fetele aleg baietii mai mari deci ai avea ceva sanse. Incearca sa te dai bine pe langa prietenele ei, asa prietena ei va discuta cu ea despre tine. Dupa ce ai devenit prieten cu cea mai buna prietena a ei incepe sa vorbesti cu ea. Nu ii spune din prima ce simti, incearca sa o faci pe prietena ei sa ii puna ceva cuvinte bune despre tine. Mai intai vorbiti toti trei dupa care sa vorbiti in particular. Fa-o sa rada si sigur o sa vrea sa stea mai mult cu tine

1 răspuns:
| AlexandraPayne a răspuns:

Prietena ei e cheia! Da-te pe langa ea. Fa-o amica ta. Cand simti ca poti avea incredere spune-i ei mai intai ce simti pentru prietena ei si roag-o sa te ajute!