| Pampam1 a întrebat:

Hey, am mare nevoie de ajutor.Sunt in pana de idei si chiar nu stiu ce idei as putea scrie intr-o mica compunere in care sa prezint avantajul de a sta in zona urbana.Ma puteti ajuta? Dau funda celor mai bune idei si la nevoie returnez o compunere daca va pot ajuta.
Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| JhoNutz a răspuns:

Buna. In primul rand ai apa curenta, gaz, si tot ce vrei la botul manzului. Ai mai multe oportunitati de distractie decat la tara. Nu te poti distra insa iarna ca la tara, de exemplu nicio o partida de sanius din zona urbana nu se poate compara cu cele din zona rurala. La oras nu esti nevoita sa asculti cocosul afuristit care canta dimineata.Lista poate continua, insa sunt avantaje si dezavantaje.