| paty222 a întrebat:

Hey! Am nevoie de putin ajutor big grin.Vineri 21.12. 2012 am serbarea de craciun la scoala si nu stiu ca sa fac big grin.Am facut cu niste colegi o scena dar s-au plictisit si nu vreau sa cant un colind.
Ce credeti ca as putea sa fac?

Fundawinking

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Un monolog despre Craciun happy

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Compune o poezie despre craciun sau recita tu o poezie care iti place.
Nu sunt din pacate foarte multe optiuni, eventual daca poti sa gasesti pe net o sceneta scurta si amuzanta, sau sa o scrii tu cu colegii impreuna.

| Joannaa a răspuns:

Heii.Bine ar fi sa va pregatiti impreuna o poezie, un cantec o sceneta de Craciun si dc nu cateva colinde la sfarsit.