| alin567 a întrebat:

Ce credeti despre data 21.12. 2012?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Ma voi trezi ca in orice alta dimineata, voi manca ca in orice alta dimineata apoi imi voi petrece ziua ca oricare alta zi de pana acum.

6 răspunsuri:
| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Zvonurile cu sfarsitul lumii sau cu alte intamplari ciudate legate de aceasta data au fost scoase de niste oameni care s-au nascut la mult peste 1000 de ai de la crearea lumii de catre Dumnezeu. Oameni cu pareri proprii, care cred ca asa se pot face cunoscuti in lume si ca vor deveni oameni importanti.Nimeni nu are o dovada clara a faptului ca lumea se va sfarsi sau ca se va intampla un dezastru.In schimb avem dovezi clare ca Dumnezeu exista(aceste dovezi le poti vedea doar daca tu crezi).Si doar Dumnezu stie cand va veni sfarsitul lumii asa ca eu zic ca nu avem de ce sa ne stresam.La fel trebuia sa se intample si in 2000.Mai tii minte ce zarva s-a facut? Si ce s-a mai zic de 6.06.2006.Nici atunci nu s-a intamplat nimic.Asa ca poti sta calm.Si sa-i ignori pe cei care cred aceste zvonuri.Sa-ti fie mila de ei.

| Ando1dul a răspuns:

Bullshit

Răspuns utilizator avertizat
| AleKkKs a răspuns:

Nimic nu este adevarat, nu te inspaimanta. Sfarsitul lumii va veni cand va vrea Dumnezeu!

| alin567 explică (pentru AleKkKs):

Eu sa ma inspaimant laughing Ma doare undeva daca chiar o sa se intample ceva, asta a fost porunca lui Dumnezeu dar nu am de ce sa ma stresez degeaba o sa-mi petrec tipul ca pana acum :d

| stupidworld a răspuns:

O zi ca si altele..Au inventat povestea asta cu sfarsitul lumii pentru a mai lua niste bani in plus....Nu trebuie sa crezi tot ce spun la tv.happy