| gazaru a întrebat:

Vreau si eu sa stiu sau oi fi singuru.Vine sau nu apocalipsa armaghedonu pe 21.12. 2012. Fara gluma.Voi credeti?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Nu vine nimic, poti sa stai linistit! In Biblie scrie ca nici macar Dumnezeu Fiul nu stie cand va fi sfarsitul lumii. Si oricum daca vine nu putem noi sa facem nimic!

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Eu una nu cred. Eu cred in Dumnezeu, nu in niste preziceri. Doar El stie si decide cand e sfarsitul.

| WhatMeanLove a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand vine apocalipsa.

Răspuns utilizator avertizat
| Flaviucu a răspuns:

Nu are nimeni de unde sa stie daca vine si cand vine. Eu unu nu cred asa ceva.

| Mozurov a răspuns:

Nu vine nicio apocalipsa. Daca ai bagat de seama, apocalipsa vine aproape din an in an laughing

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Cu gluma/fara gluma-NU VINE

| danicool12 a răspuns:

Ideea principala e ca cel mai probabil va avea loc un fenomen numit schimbarea polilor magnetici care va deruta pasarile si va schimba clima pe glob atata tot!

| DeutssDee a răspuns:

Nu cred`!happy

| camicaze2000 a răspuns:

Nupp nu vine stai linistithappy