| Dragutsery a întrebat:

Hey. Am o intrebare. Cum poatre Yuuki sa fie cu Kaname? Adica din cate am inteles sunt frati. Chiar daca sunt vampiri cum naiba poti fi cu fratele tau? p.s. intrebare din "Vampire Knight'. Funda

Răspuns Câştigător
| Heyyy a răspuns:

Am urmarit si eu anime-ul dar Kaname spune intr-un episod ca si parintii lui si ai lui Yuuki erau frati, deci se putea ca fratii sa fie impreuna. Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Se numeste incest

| Skia a răspuns:

Pai daca urmaresti anime-ul cu atentie. Vampirii au alte obiceiuri fata de oameni ..in plus ..nu e nimic ciudat in asta e doar un desen. vampirii nu exista insa exista si cazuri in realitate in care o sora si un frate se pot indragosti, insa mai rar dar se intampla, funda?