| soricelulRulz a întrebat:

Hey, am o mica intrebare (e destul de frecventa pe aici dar nu conteaza) ..imi place un tip de varsta cu mine (15), ne intelegem foarte bine. suntem in acelasi liceu dar clase diferite, mereu vorbim, ne lom im brate cand ne vedem etc..cateodata ma mai duce si acasa cand are timp ....nu stiu daca el ma place...dar teoretic nu asta e lucrul care vreau cel mai mult sa il stiu, mai mult ma intereseaza daca ar fi bine sa ii spun si daca da, cum?

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i chiar va aprecia sinceritatea ta.

Dacă aștepți probabil că nu se va întâmpla niciodată. Ia atitudine.

Ai grijă de tine.

| kristinne a răspuns:

Nu fi timida si spune-i ce simti.

| JamesGheo_Gheo_2000 a răspuns:

1(cu experienta de baiat de 14):Nu fi molaie. Daca il placi poti sa ii spui.

2: Cand sunteti singuri, in drum spre casa poti sa ii spui: Stai putin! si apoi sa ii spui (dupa acele 3 secunde de STOP-CADRU big grin ) Te iubesc... Si orice ar fi, nu sta pe loc dupa ce ai zis.Te apropii de el, nu brusc. Lamurita?