| Robert_2986 a întrebat:

Deci, imi place de o fata, care e oleaca mai mica decat mine la varsta, si din clase diferite...Cand am incercat sa fiu cu ea, a raspuns ca nu vrea.si vrea doar sa ramanem prieteni, fiindca ne intelegem destul de bine... Aveti idee cum as putea s-o conving sa fim mai mult decat prieteni?

Răspuns Câştigător
| YoYoHina a răspuns:

Vrea sa fiti doar prieteni pff scuza preferata a fetelor. arata-i ca nu esti ca orice baiat ca nu esti un mitocan comportate frumos si demonstreazai ca ea pierde daca nu e cu tinebig grin succes^^

1 răspuns:
| Mary_5158 a răspuns:

Afla ce interese are, poate aveti ceva in comun, distrati-va