| χZαнαяєℓ a întrebat:

Hey! :* Am o prietena, Denisa, si ea ma cam evita... Eu nu vreau sa ii pierd prietenia. Imi place mult de ea dar ea este distanta cu mine. sad. Ce as` putea sa fac? fundita :*. Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Incearca sa te apropi tu de ea, sa te bagi in seama mai des, sa te interesezi de ea.

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Daca este distanta cu tine, poate ca nu mai vrea sa fiti prietene.Incearca sa discuti cu ea, sa ii explici ce simti si sa o intrebi de ce se comporta asahappy.

| acid10 a răspuns:

Eu zi sa o eviti si tu si sa te imprietenesti foarte bine cu un prieten bun de al ei si sa stai numai cu el astfel Puteti deveni Prietene foarte bune... sau evitando o faci sa vina ea la tine big grin funda plz