| Bєshka a întrebat:

Hey! Am pielea putin alba adica pe picioare si pe burta il am alb si am niste pete roz pe picioare dar pe burta nu.Si cand fac baie dupa observ ca petele alea se vad mai bine adica se vad rosii si mai mari si apar si pe burta si pe piept unde nu sunt petele alea.De la ce e oare?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Este o reactie alergica la ceva din apa, si eu fac asta imi par pe spate si pe piept si am fost la medic si mi-a zis ca nu e grav apar si dispar de la sine. Poate apa are un continut mai ridicat de clor sau alti nitrati si pielea ta nu tolereaza.