| SweetySweet a întrebat:

Hey. Am si eu o mica mare problema. Ies cu un baiat dar nu suntem impreuna. Ne comportam exact ca si cum am fi impreuna, vorbim, ne vedem dar nu suntem impreuna. De ce?straight face Nu prea pot sa inteleg. funda

Răspuns Câştigător
| Ucaa a răspuns:

Este posibil ca sa te perceapa doar ca o simpla prietena buna si atat. Dar, din nou, este posibil sa te placa si vrea sa se apropie de tine cat mai mult si sa-ti spuna, cand considera el, ca te place, dar pentru a fi sigur ca nu-l refuzi sta mai mult prin preajma ta. Oricum nu are ce sa iasa rau, oricum e de bine :*