| anonim_4396 a întrebat:

Hey!happy Am un mesaj pentru obsedatii de funde:d si anume:
Draga obsedatilor de fundehappy, [cersetori de funde] v-as ruga respectuos sa va lasati de acest prost obicei de a ne cersii funde dupa fiecare raspuns pe care ni-l dati, daca se poate bineinteleshappy, daca nu, trecem la forta si nu ma refer nicidecum la forta fizica ci la voturi daca intelegeti la ce ma referhee hee, la asta o sa fac o mica paranteza sa va expilc mai in detaliu ce inseamna "forta votului" [forta votului, inseamna ca la fiecare raspuns care se va termina cu "funda?, fundita?batting eyelashes, funda?puppy dog eyes, imi dai funda? etc. va fi premiat cu stupid (cel putin din partea mea si astept sa ma mai alature si altii acestei "campanii" un vot de stupid indiferent cat de valoros o fi continutul raspunsului] deci, va sfatuiesc ca sa va feriti, de aceste voturi in caz de nu vreti sa le obtineti, lasa-ti-va de acest obicei penibil dupa parerea mea, pentru ca aici nu e un concurs, cine strange mai multe funde, e un site unde dam ajutor unor oameni aflati in nevoie, nu un concurs [repet]. Daca nu va convine, numai intrati si gata, cauta-ti-va un site cu un concurs gen cerculet, macar castigati un premiu acolotongue. Deci, sper ca ati inteles mesajul si astept si altii sa mi se alature in campania "anti funde" [asta nu inseamna sa nu mai dati funde la raspunsuri, ma refer impotriva acelora care le cersesc:p]. Fara mesaje jicnitoare daca se poate bine?happy. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JustForFewSeconds a răspuns:

Sunt inmare de acord! Recunosc am pus si eu o data asa: "funda?" dar o data, pe urma mi s-a parut jenant sa cersesc si sa tot zic funda...pe urmaa sincer fara sa zic "funda?" si so dat de 2 ori imi multe:*
... sper sa ma iertati pentru "funda?" mea si sa ma alatur "campaniei"!

Si eu cred ca daca in intrebarea adresata nu ar mai trebui sa zica " funda celui care raspunde" sau "dau funda/fundoi/ fundita" nu ar mai fi un obicei din a spune "funda?"pentru ca eu asa mai luat si am sc "funda?' ca daca nu zici nu obtii cam asa cred uniitongue

5 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Eu cred ca lumea nu ar mai cersi atat de multe funde daca nu ar fi un pas inainte pentru obtinerea rangului de expert...sau nu sunt relevante?
Oricum, mai mult incepatorii aici fac asta...intra si ei pe site, vad un utilizator cu cont de un an jumate si 200 de funde, vor si ei.sad

| ady1997 a răspuns:

Buna,sunt si eu de acord,adica la un moment dat vine timpul ca si el o sa aiba o problema,adica,eventual ce,toti trebuie sa ii cerem,pai, ajutorul e ajutor, si funda e doar un fel de multumire pentru raspuns.eu sincer m-am inscris acum 2-3 zile.si m-am inscris numai pentru ca sa ii ajut pe cei care au nevoie, si nu pentru funde si alte chestii, ma multumesc foarte mult doar ca cineva care are nevoie de ajutor.sa fie fericitwinking

Răspuns utilizator avertizat
| AngelTears a răspuns:

La fel cred si eu... mai la orice intrebare de pe acest site vezi acolo scris: FUnda? Fundita? Primesc Si eu Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt perfect de acord.Si mie mi se pare un pic penibil sa ceri funda, totusi aici nu e concurs(care pe care). Bravo pentru aceasta gandire si sunt si eu alaturi de aceasta "campanie"happyhappyhappybig grin