| Girl1234566547 a întrebat:

Hey am vazut la tv.la emisiunea "Casatoreste-te cu mine"...pe kanal d, cand dadea secvente...sh pe fundal canta o melodie misto, as vrea sa ma ajutati care stie cine canta, sh cum se numeste melodia!big grin va rog frumos! :*

Răspuns Câştigător
| maduuu a răspuns:

Owl city-fireflies

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whitney Houston - I Will Always Love You asta e love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si mie imi place e una cu ooooo ooooaaa ooo. mi-o spune-ti si mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a vazut cineva promo-ul pentru emisiunea casatoreste-te cu mine (kanal d) din 04. 12. 2010 adica astazi chiar la sfarsit era o melodie cantata de o fata.are un accent britanic.refrenul suna asa haaa i by with yoou uuu na na na na na with yoo uuu, cum se chema melodia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff si eu o caut! sad