| zuzu_3087 a întrebat:

Heyhappy...anul asta am banchetul de clasa a 8a si nu stiu ce rochie sa imi cumparcrying

in aprilie ar trebui deja sa caut rochia potrivita...
eu sunt mai mica de inaltime 1.50 si ceva...
45 de kg km asa... fetele zic ca arat bine
a nu am sani aproape de loc...

as vrea o rochie scurta ...prietenele asa au zis ca mi-ar sta bine

va rog ajutati-ma crying
apropo caut si niste modele de papucicrying(

mrs mult dau fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| ndddiana a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...
Am banchetu de a 8-a la inceputul luni iunie
sti cum se zice.
Asta vrea orice fata.
EU imi fac rochia la croitor. am inceput sa caut materiale si imi fac rochia.
Rochia e de la sherri hill
http://www.perfectlady.ro/gal_oferte/572.jpg
Daca vrei genul asta de rochie. iti spun si cam ce materiale iti trebuie (material elastic cum ar fi licra. saten lucios pentru fundita si tiul materialul ala,, plutitor,, care e deasupra. iese foarte bine + ferumuarul care vine in spate:).
Dar mai intai vorbeste cu croitorul si du-i o poza sau arata-i uh pe net cum e rochia si sigur se pricepe :)
Succes si spor la shopping:)
:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nddiana vad in poza ca ti. a facut rochia care o vroiai imi poti spune si mie cam cat te. a ccostat?