| YunnYunn a întrebat:

Hey. As vrea sa stiu si eu daca un baiat ma place doar ca majoritatea prietenelor mele au zis ca ma place dupa comportament doar ca el nu se comporta frumos cu mine doar ca se da mare in fata mea sau ma loveste (nu tare) cu mingea sau arunca in mine cu iarba, apa orice... Ce inseamna asta? O_o Ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| geo9617 a răspuns:

Cred ca da. Dupa cum mi-ai povestit consider ca esti cam in clasa a 7-a sau undeva pe acolo... Baietii la varsta aia sunt mai imaturi, si chiar ajung imaturi pana la varste mai inaintate, iar dupa comportamentul asta s-ar parea ca da, te place. Acum sa raman de vazut 3 lucruri: sta pe langa tine mai tot timpul? iti zambeste cand face chestiile alea? si al 3-lea, cel mai important, nu rade cu alti baieti cand te necajeste asa? Daca raspunsurile sunt, in ordine Da, Da, Nu, inseamna ca te place sigur happy

| YunnYunn explică (pentru geo9617):

Mersi :* happy si sunt in a 6-awinking

1 răspuns: