| DakotaXOXO a întrebat:

As vrea sa vorbesc in numele verisoarei mele care nu are cont, dar vrea sa postez aceasta intrebare:
"E un baiat pe care il plac si cred ca si el ma place, insa cand ne intalnim ma face in toate felurile, ma face de ras arunca cu mingea in mine, practic se baga singur in seama si a spus la toti baietii din cartier ca a fost cu mine, dar nu adevarat(insa as vrea sa fie). Inainte sa se certe cu o prietena foarte buna de-a lui care nu a fost iubita lui, ne intelegeam foarte bine, isi punea bratul pe umarul meu, ma saluta, vorbea frumos cu mine, dar acum.Nu stiu ce sa fac, oare ma place si de-asta face asa? E bogat, poate are multe fite.Ma place? Ce sa fac?"
Ii voi trimite raspunsurile voastre verisoarei mele.
Multumesc anticipat!love struckkiss

Răspuns Câştigător
| De3a_6540 a răspuns:

Pai nu stiu.Sincer eu as sugera sa nu stea mult dupa El.Dk` o place ii va spune el.Dar sa nu ii spune in niciun caz ea primastraight face
Orkm`. Baftabatting eyelashes
[Fundaa?on the phone