| Gabryellutzaaa a întrebat:

Hey...:*auziti...din Cluj de la careva scoala, dati teste finale? ma rog eu sunt clasa a 6-a in Ion Creanga si dam teste finale, mai da cineva din Cluj?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Toata tara este obligata sa le dea,nu tine de judet,ci de minister,este alegerea profesorului daca le va trece in catalog, notele obtinute se vor trimite la minister intr-un tabel nominal, alaturi de notele initiale, cel putin asa stiu eu! sper ca te-am ajutat, mult succes!happy

| Gabryellutzaaa explică (pentru ioana100):

Multumesc,deci profesorul nu este obligat sa le treaca in catalog? ca am auzit de la ministrul inv joi seara la tv ca nu se mai dau iar noi le dam, si mi se parea suspect, mersi oricum

1 răspuns: