| UnAnonimFaraNume a întrebat:

Care este cel mai romantic anime vazut vreodata de voi? Care v-a placut cel mai mult? happy

5 răspunsuri:
| VuLpiiii a răspuns:

Paradise Kiss,Nana, Kaichou wa Maid-sama (merita sa te tot uiti la Usui cum sta in limba dupa Misaki ♥laughing), Kimikiss Pure Rouge, Tasogare Otome x Amnesia (dragoste supranaturala), Itazura na Kiss.Cam astea sunt cele vazute de mine cu mai multa dragostelaughing).Ti'am dat mai multe ca sa ai din ce sa alegiwinking. Sper ca te'am putut ajuta>big grin

| UnAnonimFaraNume explică (pentru VuLpiiii):

Multumesc pentru timpul acordat, dar unele le-am vz, si celelalte au parti harem sau ecchi, deci nu-mi plac laughing

| VuLpiiii a răspuns (pentru UnAnonimFaraNume):

N'ai pentru ceoh go on

| blossommove a răspuns:

Hanasakeru seishounen. Enjoy

| Mikku a răspuns (pentru blossommove):

Imi poti spune si mie pe scurt despre ce este vorba in el?