| kqwjy a întrebat:

Hey.
care sunt filmele voastre preferate? thinking
vreau să văd ce filme vizionează alţii.
dau fundă celui / celei care are aceleaşi filme preferate ca mine happy.

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Mie imi plac mult urmatoarele filme:Hachiko:a dog's story, Never let me go, Premonition, My sister's keeper, Not without my daughter, The virgin suicides, Black Swan, Greta, My life without me, Bo, Orphan, Triple dog.love struck

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Cred ca filmele mele preferate sunt 'The Lovely Bones', Harry Potter si 'Juno'.

| AG a răspuns:

1. The butterfly effect
2. How to be a serial killer
3. Dorian Gray
4. Mirrors
5. Bled
6. Stardust
7. Lord of the rings
8. Harry Potter[toate]
9. Stargate[1994]
10. Sleepy Hollow

| ιяιηυк a răspuns:

Paibig grin Imi plac cam asa:
-de iubire
-inidience
-SF[unele]
-actiune
-din astea despre adolescentii

Si cam atatbig grin

| LoveJames a răspuns:

Twilight:Xapoi titanic

| C1p1 a răspuns:

2010 nu?
Prince of Persia: Sand of time
Machete
Yes Man
Letter to Jiliet ETC

| OanaMajoMadness a răspuns:

Pai imi place:you've got mail, avatar si multe altele la care nu le mai stiu numele si in plus am doar 10 ani

| InVPent a răspuns:

Sahara, Jaful, Titanic vals si sa stii ca am 5 ani asa ca imi plac si desenele cum ar fi fetitele powerpuff, ce e ce? \Sid micul savant, T-Rex expresul.

| Isabella17 a răspuns:

Titanic, The notebook, Wild child, Aquamarine si muuulte altele.big grin