| FunnkyDara a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate si ce filme bune imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.:K-pax( film psihologic cu o anvergura a scenariului de invidiat) 2. :The Pianist ( film cutremurator despre viata unui pianist evreu polonez celebru prins de invazia nazista in Al 2-lea razboi mondial) 3. :The butterfly effect (un film psihologic profund ce te tine in suspans pe toata durata lui) 4.:Snatch ( un film complex cu nuante de comedie) 5. : The book of Eli ( un film post apocaliptic ce te invata ce-i mai important in viata) 6.: Bruce Almighty (cel mai bun film de comedie pe care l-am vazut in viata) 7. :Machine gun preacher (un film ce te educa intr-un mod foarte violent din punct de vedere sentimental) 8.:Al 6-lea simt ( psihologico-horror-sf cu Bruce Willis) 9. :Saga Star Wars (o saga SF exceptionala compus din 6 filme ) 10. : YES MAN (un film educativ dar si foarte amuzant)

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Toate cam vechi tongue
Mr. Nobody love struck
The heat
Troy
Gladiator
Bolt
Seven Pounds
Here on Earth
Wall-e
Ice Age
Sherlock Holmes
How to train your dragon
Awake
The departed
Primal fear

| anonimcusangerece a răspuns:

American pie(e beton), twilight(toate partile) eu o sa iti zic si seriale-intalnirea inimilor(pe prima tv de luni-vineri de la ora 14.00)pariu cu viata(pro tv)iubiri secrete (prima tv)sper ca ti-am fost de ajutor funda?

| jeles a răspuns:

Project X este din 2012 si este o comedie foarte tare (fac o petrecere si dau foc la tot cartierul) Filmul se poate vedea online la adresa -> http://vezi-filme.tk/comedie/project-x-2012

| ivascu30 a răspuns:

Inchisoarea ingerilor, Lista lui Schlinder, Inception, Se7en,Forrest Gump, Leon, Prestigiul, Codul lui Da Vinci...astea imi vin acum in minte.cel mai bine scrii numele actorilor preferati pe imdb si vezi ce filme au.iti recomand Leonardo Dicaprion, Tom Hanks, Brad pitt si legendele Hopkins, De Niro, Pacino...