| fulia a întrebat:

Hey, imi puteti recomanda niste filme, sau care sunt filmele voastre preferate?

12 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

16 wishes
house of wax
orphan
The Way Back
No Strings Attached

| εмiLч97 a răspuns:

Salut Fulia :-) Pai mie imi plac cele SF si cele de groaza.Incearca urmatoarele filme:
-Knowing(Numere fatale)
-A nightmare of the Elm street(Cosmarul de pe strada Elm)
-Saga Twilight(Twilight, New Moon, Eclipse si Breaking Dawn-deocamdata nu a aparut breaking dawn-)
-Paranormal Activity
-Hannah Montana the movie
-Avatara
-Ratatouille
-Toy Story 3
-O poveste
-Tron Legacy
-The last song
-Remember me
-Messeger 2
-Mirrors 2
-Printul Persiei
-Final Destination
-Another Cinderella
Vizionare placuta;-)

| DoarOana a răspuns:

Buna fulia,
Filmele mele preferate sunt A walk to remember, Notebook, Remember me, Totul pentru fiica mea, Cristmas Card, Dear John, Letters to Juliet, If only, The last song

| yoo23 a răspuns:

The lord of the rings
harry potter
the chronicles of narnia
50 first dates
boat trip

| Tiffany89 a răspuns:

Poi daca vrei filme "love" :

The last song

Notebook

A walk to remember

Am vazut un film care chiar merita vazut:the lovely bones.Este un film foarte interesant.

Sau daca vrei filme horror:house of wax, bloody valentine, child's play, friday13.sawthinking

Serial:gossip girlbig grin

Sper ca te-am ajutat.
Vizionare placuta:*

| crazycolor a răspuns:

El internado si twilight

| UseR4EveR a răspuns:

Mie imi place foarte mult Cursa infernala, Croaziera infernala, 300 de spartani(eroi din termopile), Bratz, XMen... sper ca am fost de folos

| yoyoo a răspuns:

Titanic, Stapanul Inelelor, Prietenii sunt pentru totdeauna, Mean Girls, In cautarea norocului, Laguna albastra[parca asa se chemathinking] si nu mai stiu sunt multe multe care mi'au placuthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Step up, speed, into the blue...

| Wladutz a răspuns:

Iti recomand filmele:Titanic, Pasarea Spin(asta e ff lung), Laguna albastra, Destul(cu Jennifer Lopez), Mai furios mai iute, Singur acasa(1, 2, 3), Echipa de catei(sunt niste caini care vorbesc si merg la Polul Nord...). Sper sa iti placa.Vizionare placutahappy

| Bella23 a răspuns:

The twilight saga
Easy A
Harry Potter
Titanic
A walk to remember
She`s the man
Step up:The streets
Dirty Dancing
Gone with the wind
The scarlet letter
Half light(un film foarte interesant cu Demi Moore)
Home Alone
Pet cemetary
Bring It On: All or Nothing

astea sunt filmele mele preferate:X
sper ca te-am ajutat

| Ligia_5960 a răspuns:

Hey...eu nu iti recomand nimic pentru ca nu situ ce iti place! dar uite iti dau lista cu filmele mele preferate:*
the covenant
Last Song
Goal(1, 2, 3)
RedLine
The climb
pride and prejudice
twilight
banlieu
transporter
fast & furious
she's the man
Hot Chick
step up(1, 2, 3)
bring it on
lord of the rings
the pirates of the caribbean
knight and day
the black knight (comedie)
the pacifier
si lista continua