| coopilluu a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre prostia asta ca in 2012 va veni sfarsitul lumii sau in 2013 planeta Nibiru ne va distruge, deoarece va trece intre noi si luna? tongue

10 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu cred ca va fi sfarsitul lumiiwinking

| Contrast a răspuns:

Dumnezeu care a creat cerurile si pamantul stie doar cand si cum va fi sfarsitul. S-a mai spus ca sfarsitul va fi in 2000...si iata-ne inca aici! Nimeni in afara de Cel ce coordoneaza tot universul nu poate sti ce va fi maine.

| andrei a răspuns:

Pai calendarul maias are 267 de ani sau ceva de genu

el dupa ce se termina incepe din nou

asa ca ca sfarsitul lumi trebuia sa fie undeva in 1750 apoi undeva in ani 1500(pentru maiasi a fost atunci laughing ) apoi in 1300 si tot asa

sfarsitul lumi dupa maiasi va fi si in 2279 sau ceva de genu

o planeta nu poate sa plece haihui si sa se bage inte luna si pamant:d

| SheCanFlyy a răspuns:

Prostii. Dumnezeu va decide cand va fi sfarsitu lumii si numai El stie, nu noi.

| madalinaaa89 a răspuns:

Baliverne! laughing

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Ce planeta?
Ce sfarsit?
Cine te-a prostit?

| Mawrytzyo a răspuns:

Vrajeli laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai s-a mai zis de multe ori ca va veni sfarsitul lumii. dar din cate am citit pe net despre 2012 si calendarul mayas am mai facut descoperiri despre faptul ca au gasit ceva manuscris cu faptul ca peste vreo 1000 de ani se vor intampla iarasi fapte ce implica oamenii, sincer dupa mine sfarsitul e cand vrea Dumnezeu. nu cand zicem noi.Desi sau produs multe schimbari naturale de fenomene si nu numai... Vorba mea este ca :Vom trai si vom vedem...
Sper ca te-am ajutat.
Ciao big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curat murdar coane Fanica, o vrajeala

| coopilluu explică:

Poti kauta pe google si ai sa te convingi singur tongue