| SkyNet01 a întrebat:

Ce parere aveti despre ipoteza ca in anult 2012 va veni sfarsitul lumii? credeti ca este adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

laughing e destinul. deci. Exista.
eu una nu cred, venea una in 2000. dar. a fost decat eclipsa.
:*

5 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Buna, SkyNet!

Deci, in lume, nu prea au mai aparut scandaluri, nu mai era vizionat X ( X=oricare canal ). Atunci rezulta ca, trebuia sa se faca din ceva publicitate, nu? Deci, eu una spun ca nu este adevarat, dar fiecare cu parerea lui.

Bafta, Sky!

| inna a răspuns:

Nu cred ca este adevarata.Cu toate ca dezastrele naturale care au loc si rautatea oamenilor care devine din ce in ce mai palpabila, pot fi si ele unele dintre cazuele care ne fac sa ne gandim la sfarsit, dar sa afirmam ca este in 2012 nu mi se pare corect.Nimeni nu stie asta.

| Bylok a răspuns:

Buna!

eu una nu cred, insa vom vedea ce se va intampla.nu putem sti cand va veni "sfarsitul lumii". Dumnezeu stie totul!

| LoveBonJovi a răspuns:

Eu nu cred că este adevărat.
Numai Dumnezeu ştie când va veni sfârşitul lumii, nu altcineva.

| xxxxxxxx a răspuns:

Daca nu ma insel trebuia sa fie sf lunii si in 1999 si in 2003 si in 2009, deci care e parerea ta? eu cred ca nu