| B0rnC0nfuseed a întrebat:

Hey! Cu ce medie se intra anul acesta la liceul Emil Racovita la filologie?

Răspuns Câştigător
| InTell a răspuns:

Uite aici --->http://www.admitereliceu.ro/

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Trebuie sa specifici judetul. Scoli cu numele ''Emil Rcaovita'' sunt o gramada happy

| Konata a răspuns:

Inca nu se stie. De obicei, elevii claselor a opta primesc mereu o carte cu toate mediile de admitere si toate scolile din judetul lor si din alte judete. Acolo se pot orienta si pot alege pe profil vor ei. Anul trecut s-a intrat cu 8, 03. Banuiesc ca anul acesta se va intra cu 8, 10 sau chir mai mult.

| B0rnC0nfuseed explică:

Bucuresti...pardon >_< blushing