| BelieveMe a întrebat:

Hey, cum pot sa-mi schimb din nou numele de facebook dupa ce l-am schimbat de cateva ori, nu-mi mai merge? ♥ Funda

3 răspunsuri:
| Rebeca_5235 a răspuns:

Scuza-ma dar te-ai casatorit de mai multe ori de ti-ai tot schimbat numele? Doamne ai un singur nume nu poti sa il tot schimbi. Pune numele tau real, nu pupincurici iubirici dulcic

| Rebeca_5235 a răspuns:

Scuze atunci tot respectul.
Probabil e de la net ceva incearca de mai multe ori trebuie sa funcioneze

| BelieveMe explică:

Nu-ti face griji ca nu-mi pun eu cacaturi gen "frumusica" sau mai stiu eu ce minuni