| Levya a întrebat:

Pe facebook am schimbat de cateva ori numele, dar acum nu mai ma lasa.Ce pot sa fac ca sa mi-l schimb odata pentru totdeauna?

5 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Intri aici: https://www.facebook.com/help/contact/?id=245617802141709

Şi mie mi s-a întâmplat la fel, iar cu site-ul de mai sus a mers.Succes!

| mimikafrumusika a răspuns:

Mi se pare ca il poti schimba doar de cateva ori.

| jrockfreak a răspuns:

Am vazut ceva tutorial in care zicea ca poti sa iti schimbi numele dezactivandu-ti contul si pe urma iti apare ceva intrebare de confirmare si de-acolo nu stiu ce mai facea tipul ala confused dar trebuie sa urmezi niste pasi exacti altfel risti sa iti pierzi contul.

Răspuns utilizator avertizat
| r4monick a răspuns:

Fa-ti alt cont

Întrebări recente