| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Cum pot sa imi schimb numele la facebook? Mi l-am schimbat de cateva ori si acum nu ma las asa mi-l pun pe cel real! FUNDA

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cudeea are dreptate. Faptul ca poti schimba setarile un anumit numar de ori te avertizeaza si administratorii, de aceea e bine sa umbli cu prudenta prin optiuni. Eu mi-am schimbat data nasterii si am aflat ca nu voi putea face asta de cate ori am chef. Nasol, nu?

| Cudeea a răspuns:

Iti permite sa il schimbi doar de cateva ori. Dupa ce ti-ai folosit incercarile, nu il mai poti schimba.

| Alexandra282001 a răspuns:

Pai pune-l daca nu l-ai schimbat pana la limita happy. Daca l-ai schimbat de prea multe ori, nu mai merge, solutia este sa-ti pui numele anterioare sau sa-ti faci alt facebook cu numele dorit! Sper ca te-am ajutat

| Killer3311 a răspuns:

Pasul 1-dai la setarile contului, Pasul 2-dai click pe "Nume" Pasul 3-iti scrii prenumele apoi numele, si scrii jos parola! Sper ca am fost de folos acum te rog da si tu un like la https://www.facebook.com/pages/Citate-din-rap/276673989166121?ref=hl