| alessia49 a întrebat:

Hey dati-va cu parerea roscate sau brunete? si de ce

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

Roscate -foarte sensibile si usor senzuale si viclene ca o vulpe.
Brunete- provocatoare au acel sexappeal, stiu cum sa cheltuie bani barbatului, sunt pline de mister si sunt secretoase ca noaptea.
Sper ca ti-a placut exemplu meu.

| alessia49 explică (pentru Futhakari):

Merci mult voiam sa imi schimb culoarea si eram indecisa dar raspunsul tau m-a ajutat

| Futhakari a răspuns (pentru alessia49):

Si ce culoare ai ales?

| alessia49 explică (pentru Futhakari):

Negru cu putin albastru

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Chiar conteaza culoarea parului?

| TD2002 a răspuns:

Am auzit ca roscatele sint cele mai destepte iar brunetele cele istete

| alessia49 explică (pentru TD2002):

Istetimea nu are legatura cu culoarea parului eu ma refeream ca apect ce ai prefera

| TD2002 a răspuns (pentru alessia49):

Eu de exemplu fetele cu par brunet imi plac mai mult