| Marixx a întrebat:

Hey happy Deci am o intrebare >>ONLY FOR GIRLS big grin. La ora de engleza am cerut voie sa ma duc la baie, si aveam ciclu. Pana aici nimic ciudat laughing Dar mi-a curs o gramada de sange si m-am patat foarte rau (tot sange, vreo 3 pete mari pe pantaloni si tamponu' prafsad ), si m-am speriat si am inceput sa plang laughing *DOCTORUL A ZIS CA NAH, ASA AM EU FLUXUL*. Si m-a intrebat doamna de english cand m-am dus in clasa ce s-a intamplat, si i-am zis ca ii zic in pauza... I-am zis in pauza si am stat de vorba, sa explicam subiectul asta, ca ora viitoare aveam sport iar dansa avea ora libera. Si au mai stat vreo 2-3 fete care aveau si ele problema asta in clasa. Dar faza e ca un baiat a reusit sa se strecoare in clasa, si sa auda tot ce am vorbit noi. Si dupa ceea s-a dus sa spuna la toata clasa de e m-am speriat si astea... Si acum cand l-a intrebat profa daca e adevarat ca a stat in clasa in loc sa se duca la ore, nu recunoaste, si acum toata clasa rade de mine si ma striga 'domnisoara ficosica' crying(( ce sa fac? VA ROG URGENT!

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Off,te afli intr-o situatie ...grea.Baietii sunt foartee bagaciosi si curiosi.Si la noi odata a venit o femeie tot in legatura cu asta,si a chemat toate fetele din clasa noastra,adica ne-a zis diriginta sa mergem, dar un baiat, cica merg si eu, vreau si eu sa merg, ce veti face acolo si chestii de astea.Stiu iti este foarte greu...dar incearca si tu sa mergi mai departe si sa nu le atragi atentia.Cu timpul se va uita, fii sigura de asta, doar ca te vei simti oribil.Si macar ai prietene, profesoare care te ajuta si te incurajeaza, capul sus si da-i dracu´de baieti, asa sunt si vor fi mereu.
Bafta.

3 răspunsuri:
| PrettySmile a răspuns:

Cu toate ca e cam greu, pentru ca te vezi cu cei din clasa zi de zi, incearca sa-i ignori si sa nu atragi nici o atentie la ceea ce spun despre tine si cum te numesc....cu timpul vor uita si totul se va rezolva.

| MCatalina a răspuns:

Capul sus si mergi mai departe, daca ai asculta tot ce zic oamenii din ziua de azi nu ajungi departe, cu timpul ei o sa-si dee seama ca nu au fost drepti si totul o sa fie bine.

| ioαnα a răspuns:

Pur si simplu nu le da atentie, e ceva normal stai linistita, asa sunt baietii. foarte curiosi si bagaciosi.
Nu-i baga in seama, se vor plictisii, si nu vor mai face glume pe seama ta.