| PoWRObert a întrebat:

Hey! deci... imi place de o fata foarte mult si ne cunoastem pentru ca parintii nostri sunt prieteni. Problema e ca nu stiu daca ei ii place de mine si as dori sa stiu cum sa fac sa aflu daca ii place de mine. Imi puteti da niste sfaturi ( mai ales fetele, ce ati vrea de la un baiat sa faca si alte chestii din astea ) dau Funda garantat si vot pentru fiecare

Răspuns Câştigător
| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Pai incearca sa fii dragut cu ea si sa va cunoasteti incetul cu incetul. Incearca sa nu pari disperat cand esti cu ea sau in preajma ei, comportate dragut si incearca sa deveniti prieteni. Dupa ce ati devenit destul de apropiati spune-i ca iti place de ea si intrebo daca si ei ii place de tine.

5 răspunsuri:
| Valeria_9444 a răspuns:

Depinde ce fel de fata e.ar fi bene sa ii dai de inteles ca iti place de ea sau chiar si mai bine sa-i spui in fata de asta,ca ex:"hey, stii imi placi..."sau "ai prieten?", de cele mai multe ori fetele isi dau seama dupa intebarea asta.Ar fi mai bine sa nu prea te joci, multi cam sunt obositi de kestiilea de astea.Totul direct.bafta

| bia0000 a răspuns:

Asa a inceput relatia mea:parintii nostri erau prieteni si noi ne stiam de mult timp
am inceput sa iesim mai mult in oras(noi 2 singuri,invitatia venind din partea lui si prin gesturile lui mi-am dat seama ca ma place)
fii dragut cu ea, petrece mai mult timp cu ea vorbind la tel pe mess, iesiti la un suc si intr-un moment mai altfel sarut-o si vezi daca ti raspundewinking
succes!

| Viax a răspuns:

Pai.eu mi-as dori de la un baiat sa imi aduca un trandafir rosu.macar atat.pentr mie imi plac trandafiri rosii.si sa stie cum vorbeasca cu mine. poate ea nu te place dar ai putea sa incerci sa-i dau o floare si o sa vezi. daca o accepta e bine

| Viax a răspuns:

Povesteste-ne mai multebig grin

| Dadu_5829 a răspuns:

Trage aer roaga-te sa zica da si intreab-o!