| Maria_Cristiana_1994 a întrebat:

Salut la toti! Am o problema! Imi place de un baiat mai mare ca mine, as vrea sa stiu cum aflu daca ma place? Ne intelegem destul de bine adica suntem prieteni buni. Cel mai bun raspuns fundita :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaIII a răspuns:

In cazul acesta n-ar avea rost sa-ti zic sa fi sincera cu el si sal intrebi,am fost si eu in situatia ta, sa stii ca de la prieteni la iubire e un singur pas problema e ca tu nu sti daca el simte la fel ca tine, ar trubui sa faci si tu primul pas invita-l undeva vorbiti mai deschis apropie-te de el fa asa cateva zile si apoi poate chiar el va face primul pas spre relatie daca nu intreaba-l si daca vezi ca lucrurile nu evolueza lasale asa, decat dupa aceea sa nu va mai vorbiti, mai bine ramaneti prieteni...stiu ca o sa-ti fie greu dar bafta:*

3 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Esti fata mare cu buletin la purtator happy Deci ce mai astepti te duci la el si-ncepi..cu o mica conversatie..si dupa aia incepi sa-l intrebi dac ar fi sa aleaga intre tine si o colega ceva sau na cine vrei tuh.ce-ar alege. dupa aia poti sa il intrebi dac te place.

| VampireBlood a răspuns:

Iti poti da seama dupa comportamentul lui fata de tine, daca iti zambeste daca te priveste mult, daca este timid se inroseste.Etc.
Sper ca te-am ajutat! Bafta:*

| Sherlockdima a răspuns:

Mai bine intreba-l tu personal.