| iDizzySmile a întrebat:

Hey dragilor, as vrea sa impartasesc cu voi viziunea mea pentru o viata pozitiva, ma gandeam sa imi impartasiti parerile voastre despre cum ar fi viata voastra schimbata intr-o viata total pozitiva:]
Daca ar fi ceva ce ati schimba la viata voastra sau la voi insiva... ce ar >fi?:]----Fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow... se vede că eşti o persoană bună şi optimistă. big grin
Uite, sincer mi-ar plăcea ca oamenii să vadă parte plină a paharului şi să fie mai îngăduitori cu ei înşişi. Deasemenea cred că ar trebui să iubim mai mult şi să fim altruişti. Dacă ar fi pace pe Pământ şi toţi s-ar respecta poate că am fi mai fericiţi. God bless you!

| iDizzySmile explică (pentru anonim_4396):

Wow ce frumos:]ai mare dreptate si sa stii ca nu multi dintre oameni au perspectiva asta asupra vietii:]

| iDizzySmile explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.cum am mai zis se pare ca esti una dintre putinele persoane care au perspectiva asta asupra vietii:]sper sa ai noroc in viatahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iDizzySmile):

Eu îţi mulţumesc şi... sincer, chiar cred că eşti o persoană deosebită. Îţi doresc să ai parte numai de lucruri frumoase în viaţă. Într-adevăr ar fi frumos să avem atâta putere încât să schimbăm în bine întreaga lume. happy >big grin

| iDizzySmile explică (pentru anonim_4396):

Asa e.nu te contrazic...dar bine zis "ar fi bine" poate ca acel"ar" se v-a implini:]

9 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Lumea este buna daca o vezi u buna. ceea ce vreau sa spun este ca lumea este asa cum o vedem noi,diferita in functie de gandirea oamenilor optimista sau negativista.mie, una, imi place foarte mult viata si sa traiesc fiecare secunda ca si cum ar fi ultima:Xva iubesc:*

| TakeShy a răspuns:

As vrea un frate. E greu sa le duci pe toate cand esti singur.tongue

| iDizzySmile explică (pentru TakeShy):

Ha ha :]]...da te inteleg:]] in fine vezi ce surprize iti aduce viata:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face ca dragostea sa nu mai doara asa tare, asta ar fi tot ce as vrea eu, in rest lumea mea e frumoasahappy

| iDizzySmile explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur pentru tine:]E bine sa poti schimba doar un lucru in viata ta:]