| DaFrateEuSunt a întrebat:

Este cineva pe aici care in viata asta a reusit sa se afle in ambele universuri: cel al insinguraticului si cel al sociabilului sau al exuberantului? Daca da, care sunt parerile voastre despre fiecare lume si o parere a voastra per total care ar fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg prea bine intrebarea. Adica sa fie cineva si introvertit dar si extrovertit in acelasi timp?

Eu sunt o astfel de persoana.
In mod predominant sunt un introvertit dar am si momente cand sunt extrovertit.
In momentele de singuratate ma simt cel mai bine, imi place linistea si comfortul dat de singuratate.
Imi place sa creez, sa scriu poezii si sa pictez iar acestea le reusesc mai bine atunci cand sunt singur si nedisturbat de nimeni.
Am si o vorba: singur sunt mai eficient big grin

| DaFrateEuSunt explică (pentru anonim_4396):

Nu, am inteles ca exista destule persoane care au trecut prin amandoua. Au inceput sa socializeze mai mult si astfel au devenit extrovertite. La fel si vice-versa.